Thai Spirit Academy
Ενδιαφέρεστε να μάθετε την τέχνη του Ταϊλανδέζικου μασάζ; Δεν χρειάζεται να ταξιδέψετε στην Ταϊλάνδη για να μυηθείτε στην τέχνη του, αρκεί να εμπιστευτείτε τις γνώσεις σας στα χέρια ενός αυθεντικού εκπαιδευτή. Ο κύριος Πιτσίτης Δημήτρης είναι διαπιστευμένος από το Υπουργείο Υγείας της Ταϊλάνδης και υπόσχεται να μεταλαμπαδεύσει τις γνώσεις του, έτσι ώστε να χτίσετε την επαγγελματική σας σταδιοδρομία. Παρακολουθήστε τα σεμινάρια του κυρίου Πιτσίτη και κερδίστε μια έγκυρη πιστοποίηση σπουδών, η οποία μπορεί να λειτουργήσει ως εισιτήριο για τον επόμενο εργασιακό σας χώρο. Μπορείτε να παρακολουθήσετε τον παρακάτω κύκλο σεμιναρίων:
Διάρκεια (ώρες)
Κόστος (ευρώ)
Διάρκεια (ώρες)
Κόστος (ευρώ)
Διάρκεια (ώρες)
Κόστος (ευρώ)
Διάρκεια (ώρες)
Κόστος (ευρώ)
Διάρκεια (ώρες)
Κόστος (ευρώ)
Διάρκεια (ώρες)
Κόστος (ευρώ)
Διάρκεια (ώρες)
Κόστος (ευρώ)
Διάρκεια (ώρες)
Κόστος (ευρώ)
Λεμφικό Μασάζ
Διάρκεια (ώρες)
Κόστος (ευρώ)
*Τα σεμινάρια γίνονται σε μικρές ομάδες μαθητών με σκοπό να εξασφαλίζεται η ποιοτικότερη εκπαίδευση και η δυνατότητα πραγματικού χρόνου πρακτικής εξάσκησης πάνω στο αντικείμενο της εκπαίδευσης.